tel 0(222)2280360     mail orbis@orbismetal.com
twitter facebook header_sosyal1 rss

Dekor Çıtaları

Dış Cephe Dekor Çıtası (fuga profil) dış cephe yalıtımında ve iç cephelerde dekorasyon malzemesi olarak kullanıabilmektedir.

Uygulama:  Duvarda kullanılacak malzeme (alçıpan, strafor, osb,taş yünü vb.) boşluk bırakılmadan döşenerek istenilen yerlerden basit kesim aletleri ile fuga kanalları açılır ve Orbis dekor çıtaları açılan kanallara yerleştirilir ve ya bir malzeme bir dekor çıtası olmak üzere kesim işlemi yapılmadan da fuga profiller döşenebilir. Sıva ve boya işlemleri bittikten sonra malzeme üzerindeki yüzey koruma bandı çıkarılır. Böylece temiz ve parlak yüzeyli paslanmaz Orbis dekor Çıtası uygulaması tamamlanmış olur.

Neden Orbis Dekor Çıtası (Fuga Profil) : Ürünümüz 430 kalite CRNI malzemeden üretilmiş olup hava olaylarından kesinlikle etkilenmez, kararma ve çatlama yapmaz. Yan fileleri sayesinde sıvaya tam olarak tutunarak sıva çatlağı vb. oluşumunu önler ve kolay montaj avantajı sağlar. Yüzey koruma bandı montaj işlemi bitene kadar ürün yüzeyinin temiz kalmasını ve korunmasını sağlar. Orbis Dekor Çıtaları ayna gibi parlak görüntüsüyle dekorasyonda şıklığı tam manasıyla sağlar.

Plastik ve alüminyum malzemeden yapılmış olan dekor çıtaları hava olaylarından etkilenmekte ve uygulama sonrası kararma, çatlama, yamulma  olabilmektedir.Ptentli  ürünümüz Orbis Dekor Çıtası ise uygulama kolaylığı, hava şartlarından etkilenmemesi ve parlak görünümü ile piyasada satılan diğer malzemelerin önüne geçmektedir.  Foto Galerimizden ürün görsellerini ve uygulamalarını inceleyebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

SON ÜRÜNLER